Scyzoryk Spartan CAMO – dlaczego warto?

f:id:militarny1blog:20160318203642j:plain

Zapraszam do zapoznania się z recenzją produktu niezwykle przydatnego w trakcie kompletowania ekwipunku na survival. Trzeba wiedzieć, że warto inwestować w szwajcarską produkcję, wybierać produkty przygotowane przez firmę Victorinox. W tym wypadku postanowiłem polecić wszystkim sprzęt o nazwie Spartan Camo. Dlaczego właśnie to urządzenie? Bo ładnie wygląda:) Oczywiście to taki początkowy żarcik, przejdźmy jednak do szczegółów technicznych.

 

Spartan Camo posiada aż 13 funkcji, niezwykle przydatnych w trakcie naszych wypraw. Ostrza przygotowane są z najlepszej jakości stali nierdzewnej, tak samo jak wszelkiego rodzaju inne dodatki. Narzędzie będzie przydatne w trakcie wielu wypraw czy to leśnych czy też górskich, mi się idealnie sprawdzał. Oczywiście nie tylko dobre rozwiązanie na survival, także niedzielnym turystom w trakcie wycieczek za miasto będzie pasował ten sprzęt. Dobrze, pokrótce wymienię teraz najważniejsze funkcje sprzętu.

 

Dwa ostrza, do tego dwa otwieracze (puszki i kapsle). Mamy dwa śrubokręty, do tego narzędzie niezbędne do prawidłowego ściągania izolacji. Nie zapominam tutaj o licznych dodatkach czyli pinceta, szydło,wykałaczka czy też korkociąg. Nóż warty zakupu z uwagi również na swoją cenę, zapłacimy na pewno mniej niż 100 zł